لیبل کاغذی

Visits: 2

لیبل کاغذی

لیبل پشت چسب دار چیست ؟

یکی از مهمترین عناصر بسته بندی برای محصولات لیبل پشت چسب دار میباشد.این لیبل ها به صورت چسبیده به سطح و بسته بندی محصولات نصب می شوند .

لیبل کاغذی یا همان لیبل پشت چسب دار ، محصول مصرفی دستگاه لیبل پرینتر برای چاپ بارکد و محتوا اعم از نشانه گذاری بر روی سطوح بسته بندی  و کالاهای مختلف می باشد که  حساس به فشار می باشند. سطح این برچسب از جنس کاغذ و پشت آن آغشته به چسب مخصوص است که با اندکی فشار روی سطوح مختلف می چسبند.

لیبل های پشت چسب دار برای افزایش بهره وری جهت رشد تجارت و کسب و کار  به شمار می آیند .

 

مزایای استفاده از لیبل پشت چسب دار 

لیبل های پشت چسب دار ، بر چسب هایی ساده هستند که برای نشانه گذاری محصولات در کسب و کار های مختلف استفاده می شوند و جالب است بدانید برای سایر امور نیز به خوبی مورد استفاده قرار می گیرند .شما می توانید لیبل هایی شامل اطلاعاتی نظیر قیمت فروش ، بارکد ها و اطلاعات محصولات را  ایجاد کنید .

 

مقرون به صرفه بودن 

خرید لیبل پشت چسب دار به صورت عمده ، میتواند صرفه جویی زیادی برای کسب و کار شما داشته باشد که می توانید با توجه به کارکردهای خاص خود ، آن ها را بصورت رول یا شیت تهیه کنید . شما می توانید جهت چاپ روی لیبل ها از چاپگرهای مخصوص لیبل ( لیبل پرینترها) با سرعت بسیار بالا و همچنین اتصال نرم افزارهای فروشگاهی ، انبارداری یا اتوماسیون استفاده کنید که میتوان در زمان صرفه جویی قابل توجه کنید و همچنین دقت امور را بطور قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

 

انواع لیبل ها در رنگ ها ، شکل ها و ابعاد مختلف 

لیبل های پشت چسب دار می توانند به گونه ای تولید و چاپ شوند که کاملا با شکل و شمایل محصول شما متناسب باشند .علاوه بر این ، شما می توانید رنگ ها وطرح های مورد استفاده خود را چه رنگ خود لیبل و چه نوشته ها و طرح چاپ شده نهایی روی لیبل را خودتان انتخاب و شخصی سازی کنید تا اطمینان حاصل کنید که لیبل مورد نظر ، هویت و شناسه برند شما را آن طور که شما می خواهید بیان کند تا امکان سفارشی سازی طرح دلخواهتان را جهت استفاده و بکارگیری آسان و سود بخش در تمامی صنایع و کسب کارهای تجاری فراهم کنید .

لیبل های پشت چسب دار بیش از یک برچسب ساده هستند.آن ها گزینه ای قابل اطمینان برای نشان گذاری و برندینگ  در تمامی صنایع و کسب و کارها میباشند.

 

 کاربردها و دامنه گسترده ی استفاده از لیبل های پشت چسب دار

لیبل های پشت چسب داررا توسط چاپ رنگی می توان  جهت استفاده در تمامی صنایع بر اساس رنگ و طرح سازمانی تولید کرد که به بهترین شکل ممکن ، خواسته ها و نیازهای واقعی مرتبط با هر سازمان را میتواند پاسخگو باشد .لیبل ها بطور گسترده و در هر ابعادی  بر روی بطری یا شیشه محصولات صنایع غذایی به کار می روند و همچنین بر روی درب یا بدنه یخچال فریز ها برای مدتی طولانی  استفاده میشود و خاصیت چسبندگی و کیفیت و زیبایی خود را از دست نمی دهند .پس بدون شک در بخش صنایع و بازار ودر هر کسب و کاری ، نیاز خود را به لیبل پشت چسب دار احساس خواهید کرد .

 

خصوصیات لیبل پشت چسب دار

ماندگاری لیبل ها 

یکی از بهترین خصوصیات لیبل های پشت چسب دار ، پایداری و ماندگاری فوق العاده آنها است .آنها می توانند هم در دماهای بالا و هم پایین از خود مقاومت نشان دهند و این سبب می شود که آن ها بعنوان راه حلی ایده آل جهت شرایط و کارکردهای مختلف و ویژه شناخته شوند.

روش های قدیمی برچسب گذاری ، مشکلاتی را برابر عوامل محیطی از قبیل رطوبت ، آلودگی ها ، کشش سطح و پاره شدن لیبل داشتند . اغلب لیبل های پشت چسب دار به خوبی و بدون هیچ مشکلی در برابر این مشکلات مقاوم و پایدار است .

هر نوع لیبل ، دارای خصوصیات مختص به خود میباشد و در جهت استفاده در شرایط و کارکرد های مختلف مورد استفاده واقع می شود .

 

 

مدیریت و صرفه جویی در زمان 

از آن جا که به کار گیری برچسب های پشت چسب دار بسیار آسان است ، شما می توانید زمان بسیاری را که پیش از این به منظور چسباندن لیبل ها و نشان گذاری صحیح محصولات خود صرف می کردید کاهش دهید .

پیشرفت های حاصل در فناوری چاپ ، امکان چاپ بر روی این لیبل ها را سریع تر از هر زمانی ساخته است . تمام کاری که باید انجام شود جدا کردن لیبل و چسباندن آن بر روی سطح مورد نیاز شماست .

برای خرید لیبل شما باید توجه کنید که لیبل شما به روی چه سطحی قرار است استفاده شود ،  شیشه ،  پلی استر ، استیل یا چوب و حتی فوم و پلاستیک  و یا پارچه . نرم یا خشن بودن ، صاف یا انحنا داشتن ، خشک یا مرطوب بودن سطوح  خصوصیات مهمی هستند که باید حتما پیش از تصمیم به خرید لیبل پشت چسب دار در نظر داشته باشید .

 

 

چه نوع لیبل و ماده ای را جهت چسباندن در نظر بگیریم ؟

لایه اصلی تشکیل دهنده ومواد مورد استفاده بر روی سطح مورد نظرعامل مناسب و اصلی در انتخاب لیبل است .  این را باید  در نظر گرفت که لیبل پشت چسب دار کجا و به چه منظور باید مورد استفاده قرار گیرد ،

چسب مورد استفاده ممکن است نیاز باشد تا چنان قوی باشد که بتواند یک پلاک فلزی را نگه دارد و یا  بر روی یک ورقه طلق یا پلاستیک منعطف باید بچسبد و یا به عنوان مثال بر روی اموال سازمانی ، برچسب گارانتی محصولات ، برچسب شفاف یا شیشه ای کالاها ، روی ماشین آلات صنعتی ، تجهیزات پزشکی و سخت افزارها هر کدام ساختار مواد کاملا متفاوت و در نتیجه کارکردی متفاوت نیز دارند .

 

 

انواع لیبل پشت چسب دار

لیبل را می توان یکی از نیاز های اصلی محصول جهت معرفی نام و برند شما دانست . امروزه کمتر محصولی را می توان یافت که یک لیبل هر چند ساده روی آن وجود نداشته باشد و همچنین توجه خریداران بیش از گذشته به لیبل و توضیحات روی آن جلب شده است .

 

لیبل پی وی سی 

لیبل pvc لیبل های بسیار محکم و مقاوم در برابر شرایط محیطی هستند .این لیبل ها در طرح ها ی مات ، شفاف و ترنسپرنت عرضه می شوند و ماندگاری بالاتری از سایر لیبل ها از خود نشان می دهند. برتری لیبل های پی وی سی نسبت به کاغذی ، مقاومت بیشتر در برابر پاره شدن و فشارهای محیطی است .

 

لیبل کاغذی 

لیبل های پشت چسب دار کاغذی امکان چاپ بصورت برگه ای و رولی  را دارا می باشند .این نوع لیبل دارای مصارف گوناگون اعم از محصولات دارویی و غذایی و غیره می باشند .

ویژگی لیبل های پشت چسب دار کاغذی علاوه بر کیفیت بسیار بالا و قابلیت رقابتی در بازار هدف ، امکان درج اطلاعات مانند بارکد را بر روی لیبل ها دارا میباشد .

 

لیبل حرارتی

برچسب یا لیبل حرارتی روشی ایده آل برای نشان دادن اطلاعاتی از قبیل بارکد ، تاریخ و . . . روی محصولات است که این نوع لیبل از فرایند انتقال و ریبون حرارتی برای چاپ  بر روی خود استفاده می کند.

در چاپ با برچسب حرارتی مستقیم ، نیازی به ریبون نیست و پوشش حساس به گرما هنگام عبور از المنت حرارتی ، گرما داده می شود و این گرما سبب ایجاد تغییرات شیمیایی و تغییر رنگ لیبل از سفید به سیاه می شود. در پرینت برچسب انتقال حرارتی ، المنت های گرمایشی سبب ذوب شدن ریبون و تشکیل تصویر روی لیبل می شوند. دراین نوع چاپ باید ریبون ، لیبل و چسب بصورت دقیق روی هم منطبق شده باشند تا چاپ تمیزتری ارائه شود.

 

لیبل شیشه ای 

این لیبل ها علاوه بر مقاومت بالا در برابر تغییرات آب و هوا ، چسبندگی بالایی روی سطوح شیشه ای دارند . لیبل های شیشه ای معمولا بی رنگ هستند و نوشته های انها از هر دو طرف خوانده می شوند . شرکت های تولید کننده خودرو و یا خدمات آن ، بیشترین مشتریان لیبل های شیشه ای هستند. لیبل های شیشه ای این قابلیت را دارند که  کدها و اطلاعات نامرئی را روی خود درج کنند و بصورت لیبل رول و شیت به بازار عرضه می شوند.

 

لیبل متالایز

لیبل متالایز از مقاوم ترین انواع لیبل هاست و از نوعی آلیاژ فلز ساخته شده اند. از ویژگی های این لیبل ها می توان به ضد خش بودن ، قابل شستشو حتی با شوینده های قوی شیمیایی و مقاومت بالا در برابر فشار و کشیدگی اشاره کرد .

جهت اطلاع از قیمت رول لیبل پشت چسب دار به سایت فروشگاه راکامارکت مراجعه کنید .

لیبل کاغذی 35*25

لیبل کاغذی 57*40

لیبل کاغذی 51*34

فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader